K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Další informace

Začínají oblíbené soutěže MMR

(Informace MMR 4/2021 II.)

Datum: 7. 10. 2021, zdroj: OF 4/2021, rubrika: Ostatní

Od 15. září mají středoškolští studenti šanci přihlásit se do soutěží pořádaných Ministerstvem pro místní rozvoj. Vyzkoušet si mohou práci projektového manažera v rámci „Navrhni projekt“. O ceny se mohou ucházet i v soutěži „EU4U“, která jim nabízí možnost získat marketingové zkušenosti a kreativně zpropagovat některý z projektů podpořený fondy EU.

Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky

Soutěž „Navrhni projekt“ letos zahajuje jubilejní desátý ročník. Mohou se do ní přihlásit týmy složené až ze čtyř studentů a pedagoga. Své soutěžní projektové záměry mohou posílat do 31. ledna 2022. Více informací o soutěži naleznete na www.navrhniprojekt.cz.

Ve čtvrtém ročníku soutěže „EU4U“ se utkají týmy studentů, jejichž úkolem je zpropagovat už zrealizovaný projekt podpořený z fondů EU. Vybrat si mohou buď propagaci ve formě plakátu, nebo natočením videa. Vítězové získají rovněž poukázky na nákup elektroniky. Příspěvky do soutěže mohou studenti posílat do 31. prosince 2021.

TOPlist
TOPlist