K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Další informace

Archiv českého e-governmentu

Datum: 14. 2. 2020, zdroj: VSOL 1/2020, rubrika: Veřejná správa online

Na webových stránkách konference ISSS je nyní k dispozici obsáhlý archiv tuzemského e-governmentu za poslední dvě dekády. V podstatě jde o aktuality, prezentace, fotografie, audio a videozáznamy a mnoho dalších dat z uplynulých 22 ročníků konference s možností jednoduchého vyhledávání podle klíčových slov. Je zde archivováno prakticky vše, co se za uplynulá dvě desetiletí událo a zároveň prošlo tématy a programem konferencí ISSS.

ISSS

V roce 1998, kdy se v Praze odehrála konference poprvé, byla informační společnost, stejně jako širší využívání internetu ve veřejné správě, ještě v plenkách. I několik dalších ročníků se zaměřilo především na osvětu a přiblížení možností, které moderní technologie nabízejí. Během pár let ale prudce narostl počet návštěvníků, množství témat, přednáškový čas i expozice dodavatelských firem.

Ve druhé dekádě se už na platformě ISSS běžně řešily infrastrukturní projekty, problémy a úspěchy tuzemského e-governmentu i nejnovější záměry a trendy ve vývoji informační společnosti, a to nejen v ČR. Hradecká konference se tak postupně stala místem setkání politiků, představitelů samospráv a pracovníků úřadů s manažery dodavatelských firem, odborníky a všemi, kdo mají na rozvoji digitalizace života nějaký podíl. Místem, kde účastníci nejen diskutují a navzájem se informují, ale kde se často dolaďují další kroky, vytvářejí se strategie a rozhoduje se o důležitých věcech.

Podívejte se do historie českého e-governmentu.

pk

TOPlist
TOPlist