K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Další informace

ISSS 2013 – přípravy 16. ročníku konference vrcholí

Datum: 21. 2. 2013, zdroj: VSOL 1/2013, rubrika: Veřejná správa online

Hradec Králové na počátku dubna opět zaplní stovky zájemců o informatizaci veřejné správy. Ve dnech 8.–9. 4. se v kongresovém centru Aldis uskuteční již 16. ročník renomované konference ISSS (Internet ve státní správě a samosprávě). Doprovázet ji bude již po desáté i visegrádská konference V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society).

ISSS

Letošnímu ročníku poskytují oficiální záštitu předseda vlády ČR Petr Nečas, ministr vnitra Jan Kubice, ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba, ministr zdravotnictví Leoš Heger a Asociace krajů ČR. Visegrádskou konferenci V4DIS zaštiťuje podobně jako v předchozích létech místopředseda Senátu Parlamentu ČR Přemysl Sobotka. Garanty jednotlivých programových bloků jsou v řadě případů šéfové rezortních ministerstev a státních organizací, mezi registrovanými účastníky nechybí ani hosté ze zahraničí a zástupci renomovaných institucí a asociací z ČR i dalších zemí.

Kapacita Aldisu je již nyní prakticky zaplněna, program je tradičně složen z více než dvou stovek přednášek a prezentací, proběhne také řada důležitých setkání a jednání včetně třetího ročníku ICT Summitu, zasedání Rady vlády pro konkurenceschopnost a informační společnost, setkání poslaneckých klubů, zasedání komisí Asociace krajů ČR či setkání Sdružení tajemníků obecních a městských úřadů a ve výstavní části nebudou chybět stánky tradičních partnerů nebo rozsáhlá expozice Ministerstva vnitra ČR.

RNDr. Tomáš Renčín, výkonný ředitel konference ISSS/LORIS/V4DIS

Průběžné informace o přípravách, stejně jako řadu zajímavostí a kompletní archiv minulých ročníků mohou všichni zájemci najít na www.isss.cz.

„V nabitém dvoudenním programu se chceme v daleko větší míře věnovat moderním technologiím a budoucnosti ICT technologií ve veřejné správě, a to v kontextu probíhající reformy,“ říká Tomáš Renčín, výkonný ředitel konference ISSS/LORIS/V4DIS.

TOPlist
TOPlist