K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Vyfoť projekt

(Letní fotografická soutěž)

Datum: 12. 7. 2013, zdroj: OF 3/2013, rubrika: Dotace

Ministerstvo pro místní rozvoj – Národní orgán pro koordinaci připravilo i v letošním roce fotografickou soutěž věnovanou evropským projektům realizovaným v České republice.

Vyfoť Projekt 2012: 1. místo – Revitalizace historického centra města Mělník; autor: Petr Luňák
Vyfoť Projekt 2012: 1. místo – Revitalizace historického centra města Mělník; autor: Petr Luňák

V letních měsících od 1. července do 31. srpna 2013 mohou zájemci z řad široké veřejnosti přihlašovat na soutěžním webu www.vyfotprojekt.cz své fotografie a vyhrát hodnotné ceny. Cílem soutěže je seznámit širokou veřejnost s projekty podpořenými z fondů Evropské unie.

Soutěžit se bude stejně tak jako v předchozích dvou ročnících v hlavní kategorii „Nejtalentovanější fotograf/ka“, vedlejší kategorii „Nejaktivnější fotograf/ka“ a nově i v doplňkové kategorii „Vyfoť se sám“, kde společně s fotografem nebo fotografkou musí být vyfocen i evropský projekt. Po dobu trvání soutěže bude probíhat i pravidelné losování o ceny.

Všechny projekty spolufinancované z prostředků Evropské unie mohou soutěžící vyhledat pomocí seznamu příjemců, který naleznou na internetových stránkách www.strukturalni-fondy.cz a na stránkách soutěže. Další možností, kde mohou vyhledat řadu úspěšně ukončených projektů je online Mapa projektů na www.mapaprojektu.cz.

TOPlist
TOPlist